Beşiktaş Mekanları – Bira Keyfi Yapılacak En İyi 6 Mekan

2
14561
Beşiktaş Mekanları İstanbul(Googleden alınmıştır)

İstanbul’da bira içilecek en güzel semtlerden biridir Beşiktaş… Her keyfe ve bütçeye uygun Beşiktaş mekanları gün geçtikçe daha da ilgi çekici hale geliyor. Sohbetlerin koyulaştığı, bira çeşitlerinin bol olduğu mekanlar sizin de ilginizi çekiyorsa yazıma göz gezdirmenizi tavsiye ederim.:)

1)Beşiktaş Mekanları – BeerHall

BeerHall Akaretler Beşiktaş – İstanbul

İnstagram da hikaye paylaşmayı sevenler burası tam size göre.:) Bira kültürüne ayrı bir boyut katan BeerHall; self servis anlayışı, tacco ve patlamış mısır arabası, sosisli ve hamburger köşesi ile hem görsel olarak hem de içerisinin atmosferi açısından Beşiktaş mekanları arasında en ilgi çekicilerindendir.Çeşit çeşit bira seçeneklerinin yanında, bira ile yaptıkları kokteyllerle de son dönemlerde popülerliğini her geçen gün hızla artırmaktadır. Kokteyller 25 TL ‘den, yiyecekler ise 20 TL’den başlayan fiyatlarla olduğunu belirtirken, patlamış mısırlarının ücretsiz olduğunu atlamamakta fayda var.:) Haftanın her günü kalabalık olduğundan, özellikle iş çıkışları erken saatler de gitmenizi ve bulduğunuz yere hemen çöreklenmenizi tavsiye ederim, aksi takdirde yer bulmakta oldukça zorlanabilirsiniz.:)

Adres: Vişnezade Mah., No: Süleyman Seba Cad. No:46, 34357 Beşiktaş/İstanbul

2)Beşiktaş Mekanları – Joker No:19

Joker No 19 Beşiktaş – İstanbul

Büyük ve güzel bahçesi ile ilgi çekici Beşiktaş mekanları arasına girer Joker No:19. Özellikle hafta sonları çok yoğun olan mekân da birçok ülkeden bira çeşitleri bulunduğu gibi, birçok yemek çeşidine de ev sahipliği yapmaktadır.Kalabalık arkadaş grupları ile gidilip saatlerce sohbet edilecek yerlerdendir. Kokteyller 30 TL’den biralar ise 14 TL’den başlamaktadır. Joker No:19’u birçok oyuncunun da mesken tuttuğunu atlamamak lazım.:)

Adres: Sinanpaşa Mah., Beşiktaş Cad. No:19, 34353 Beşiktaş/İstanbul

3)Beşiktaş Mekanları – Craft Beer Lab

Craft Beer Lab Akaretler,Beşitaş – İstanbul (

Popüler mekanların son dönemler de hızla artığı Akaretlerde; değişik iç dekorasyonu ve bahçesiyle henüz çok yeni hayatımıza giren Craft Beer Lab Beşiktaş mekanları arasında, yerini hızla almaya başladı bile. Menüde sonu gelmeyecek kadar çok bira çeşidi, istenilen biraya göre hazırlanan atıştırmalık tabakları ve arka fonda çalan güzel müzikler ile Craft Beer ‘ı keyifle biranızı yudumlayacağınız yerler arasına ekleyebilirsiniz. Bear Hall’da olduğu gibi burada da bira kokteylleri çok güzel ve lezzetli denemenizi tavsiye ederim.:)

Adres: Sinanpaşa Mah., Şair Nedim Cad. No:4, 34353 Beşiktaş/İstanbul

4)Beşiktaş Mekanları – Biergarten Beşiktaş

Biergarten- Beşiktaş Mekanları İstanbul

Beşiktaş çarşı kalabalığından uzakta Biergarten; Alman bira evi konsepti ile tasarlanmış mekanlardan. Samimi ve güler yüzlü çalışanlarının yanı sıra iş çıkışları için de ideal yerlerden biridir. 20TL’den başlayan bira fiyatları ile Beşiktaş mekanları arasında çok gürültü olmadan rahatça sohbet edebileceğiniz yerlerdendir.

Adres: Cihannüma Mah., Barbaros Blv. No:81, 34353 Beşiktaş/İstanbul

5)Beşiktaş Mekanları– Thales Bistro

Beşiktaş Mekanları – Thales (Googleden alınmıştır)

Beşiktaş Çarşısı’nın en hareketleri yerlerinden birine konumlanmış olsa da çevredeki gürültüyü çok almayan yapısı ile uzun zamandır Beşiktaş mekanları arasında varlığını sürdürmektedir. Sabah erken saatlerde açılan ve gecenin geç saatlerine kadar hizmet veren Thales Bistro; içecek menüsü kadar yemekleri de çok çeşitli ve lezzetlidir. Bira fiyatları 10 TL’den başlamakta olup, yüzünüzü güldüren fiyatlarla mekândan ayrılabilirsiniz.:)

Adres: Sinanpaşa Mah., Köyiçi Cad No:10, 34353 Beşiktaş/İstanbul

6)Beşiktaş Mekanları– Kosmos Beşiktaş

Kosmos Beşiktaş – İstanbul (Sitesinden alınmıştır)

Joker No: 19 ile komşu olan Kosmos; samimi atmosferi, lezzetli pizzaları ve uygun fiyatları ile Beşiktaş mekanları arasında sıcaklığı ile yerini alır. Sabahları take away kahve servisi ile şaşırtan mekân, dışarıdan bakıldığında küçük bir kafe sanılsana da teras katında bira içmenin keyfi ayrıdır. Özellikle bahar ve yaz akşamları Kosmos’da bira içmek farklı bir keyif verir insana. Hafta sonları çok kalabalık olduğundan akşam erken saatlerde gidip yer tutmanızı tavsiye ederim.

Adres: Yıldız Mah., Beşiktaş Cad. 19/A, 34330 Beşiktaş/İstanbul

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here