Viktor Levi Şarap Evi ve Fiyatları – Kadıköy’de Şarabın Adresi

0
5038
Viktor Levi Şarap Evi Kadıköy - İstanbul

İstanbul’da benim için gezilmesi ve keşfedilmesi en tatlı semtlerden biridir Kadıköy… Şarap seven bir insan olarak; sizler için Kadıköy’de nerede şarap içebilirim diye kolları sıvadım ve tercih edebileceğiniz sıcacık bir mekân Viktor Levi şarap evi ile karşınızdayım.:)

Viktor Levi Şarap Evi ve Fiyatları

Kışın karlı ve soğuk havalarda şömine başında, yazın ise gün batımına ve deniz manzarasına karşı yapılan şarap keyfi, muazzam ortamlar ve leziz yemekler ile birleşince bağımlılık haline gelir.

İşte tam olarak Viktor Levi şarap evi asma yaprakları altındaki bahçesi, kendine özgü şarapları ve tarihi ahşap binasıyla sizi Kadıköy’ün cıvıl cıvıl ara sokaklarından, Moda’ya doğru ilerlediğinizde kendine doğru çeker.

Viktor Levi Şarap Evi Bahçe – Kadıköy İstanbul

Moda’da bulunan bu özel şarap evinin içine girer girmez; duvarlarda bulunan Atatürk resimleri, bahçesinin adeta bir botanik bahçesi olması, kendilerine özgü Viktor Levi şarapları ile keyfin adresi olduğunu belli ediyordu. Fiyatlar öyle uçuk değil arkadaşlar, biz özellikle kendilerine ait şaraplardan yana tercihlerimizi kullandık bunlardan biri 23 nolu (beyaz şarap) ve 59 nolu (kırmızı şarap) şaraplarıydı. Biz 4 kişiydi ortaya karışık peynir ve kuru et tabağı, ara sıcak olarak da yaprak ciğer siparişi verdik. Kişi başı ortalama 70 TL civarında ödedik. Peynir tabağı birazcık daha zenginleştirilmeli, kuru et ve yaprak ciğer kesinlikle inanılmaz lezzetliydi. Arkadaşlar ayrıca ana yemek tercihi yapacaklar için de önerim Cafe De Paris Steak’leri (49TL) oldukça güzel. Ayrıca vişne şarabını denemedim ama o da çok önerilenler arasında. Bir sonra ki gidişimde deneyeceklerim arasında.:)

Menüdeki her bir şarabı numaralandırılan ve menüleri yemek anlamında oldukça zengin olup; şarap ve yemek fiyatlarını aşağıdaki linkten detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

https://www.viktorlevimoda.com/

Arkadaşlar bahçenin tadını sonuna kadar çıkarmak istiyorsanız, gitmeden önce rezervasyon yapmanızı öneririm.

Bazı mekanların ambiyansı insanı içine çeker, şarabın ağızda bıraktığı o mayhoş tadın keyfini çıkaracağınız nadide mekanlardan biri Viktor Levi. Şarap gibi yıllandıkça güzelleşeceğiniz ve keyfinizin bol olacağı tadımlara…

Adres: Caferağa Mh., Moda Cd. & Damacı Sokak No:4, 34710 Kadıköy/İstanbul

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here