Kapadokya’da Yamaç Paraşütü – Cappadocia Paragliding

0
1198
Kapadokya Yamaç Paraşütü

Kapadokya’da Yamaç Paraşütü Yaptınız Mı?

Kapadokya Yamaç Paraşütü – Cappadocia Paragliding

Kapadokya’da Yamaç Paraşütü…Ocak ayında gerçekleştirmiş olduğum Kapadokya turumda bana eşlik eden arkadaşım Levent Işıklı sayesinde keşfetmiş olduğum, henüz orada çok yeni ve kimsenin daha çok bilmediği müthiş bir etkinliği sizlere paylaşmak istedim.

Kapadokya’da yamaç paraşütü konusunda, fikrin yaratıcılarından olan Levent Işıklı’ya biraz değinmek istiyorum.:) Levent Işıklı’nın asıl işi web tasarımı ve google partners iken, yamaç paraşütü üzerine aldığı eğitimler ve sertifikalar ile kendini farklı iş kolları üzerinde geliştirmiş. Tek bir iş koluna bağlı kalmayarak farklı farklı maceralar ile Levent Işıklı’nın daha çok karşımıza çıkacağından emin olabilirsiniz.:)

Kapadokya’da yamaç paraşütü konusunda tek olan “Cappadocia Paragliding” firması Çavuşin Köyü içerisinde bulunan pist alanından uçuşa başlayarak, deneyimli ve eğitimli pilotlarları sayesinde hem üzerinizdeki tedirginliği alıp, hem de profesyonellikleri sayesinden güvenilir bir şekilde bu eşsiz keyfe erişiyorsunuz. Sorularınız hepsine itinayla cevap vermekten çekinmiyorlar.:)

Yükseklik korkusu biri olarak ben önceleri kesinlikle ikna olamayacağımı düşünürken ve bunu dile getirirken,Levent’in bana ısrarla dil dökmesi sonuncunda denemeyelim kafasına girdim bir anda.:) Tabi bu muhteşem deneyimi profesyonel bir firma olan “Cappadocia Paragliding” ile yaşayınca unutamayacağınız bir anı oluyor sizin için Kapadokya’da yamaç paraşütü.

Şahsen benim aklıma Kapadokya denince peri bacaları ile beraber gökyüzünde süzülen balonlar gelirken,  Kapadokya’da yamaç paraşütünü denedikten sonra gökyüzünde özgürlüğün keyfine varıp, büyülendiğim o eşsiz peri bacası manzaralarının üzerin de kuş gibi süzülmek inanılmaz bir deneyimdi. Sanki elle yapılmış, yontulmuş o peri bacalarını tepeden izlemek anlatılmaz yaşanır.

Gerçekten yaşamak lazım. İndiğinizde  her şeyden arınmış ve sanki hayatınızda yepyeni bir sayfa açılmış gibi hissediyor insan kendini.:)Kesinlikle denenmeli bunu ben bile diyorsam.:)

Sizlerle de Kapadokya’ya gitmişken, Kapadokya’da yamaç paraşütü keyfini sonuna kadar yaşamalısınız. Peri bacalarını ve eşsiz manzaranın üzerinde uçalım diyorsanız buyurun efendim aşağıdaki videodan o anın keyfine bırakıyorum sizi.:)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here