Keyif Alabileceğiniz Bir Tiyatroya Gitmeye Ne Dersiniz?

0
1138

Hepimizin kış günlerinde en çok aklına gelen şeylerden biridir aslında sinemaya veya tiyatroya gitmek…Genel de tercih edilen sinema olsa da tiyatronun hayatımda hep ayrı bir yeri olmuştur. Hüznü, dramı, mutluluğu, acıyı, düşünmeyi bizlere canlı olarak, oyuncuların her anını görerek izlemenin keyfini hiç bir şeye değişmem aslında… Bu sebeple genelde yakından takip edip gidilmesi gerekenleri ve önereceklerimi not ederim.

Tiyatronun keyfi hele de oyun ve oyunculukta güzelse insana inanılmaz keyif veriyor. Ben de bu anlamda en son gitmiş olduğumuz “ Vay Sen Misin Ben Olan” adlı oyunu hemen sizlerle paylaşmak istedim.

İstanbul Meydan Sahne – Vay Sen misin Ben Olan

Stresli bir hafta geçirdiyseniz ve en önemlisi gülmeye ihtiyacınız var ise, “Vay Sen misin Ben Olan” adlı bu oyun kesinlikle izlenmeli.

İstanbul Meydan Sahnesi yazarlarından Ömer Pınar’ın kaleminden iki perdelik bir oyun olmakla beraber , insanın yedisinde ne ise yetmişinde o olduğunu sizlerle kahkahalarla anlatan çok keyifli bir oyun… Sizleri güldürürken bir yandan düşündürten, dürüstlük ile sahtekarlığın, mutluluk ile mutsuzluğun, vefa ile hayırsızlığı gösteren bu ince çizgiyi iki ayrı evliliği konu alarak sizlere yaşatır.

hem sosyalleşmek hem gülmek için “Vay Sen misin Ben Olan” tiyatro oyunu –sosyal ayak

Aile dostlarımız ile gitmiş olduğum oyunda, yanımda oturan annem genelde duygu yoğunluğunu sonuna kadar yaşayan biridir. Salonu inleten kocaman gülücükleri ,oyuncuların bizlere yönelttiği her soruda kendini cevaplamaktan alı koyamayan ve o ana o kadar kaptırmış ki direk cevap veriyor ve o güldükçe hem oyunun güzelliği hem de onun neşesinden kendimizi alamıyoruz…Oyunun sonunda oyuncuların bile dikkatinden kaçmayan annem gecenin starı olmuştu.:)

Oyuncu kadrosu gerçekten mükemmel(Kemal Kuruçay, Deniz Oral, Tuba Erdem, Ece Müderrisoğlu ve Kemal Zeydan). Özellikle“Kemal Kuruçay”. Kendisinin oynadığı diziler de , sinema filmlerinde de oyunculuğu takdir-e şayan…“Vay Sen misin Ben Olan” adlı oyunun hem Türkiye’de hem de Avrupa içerisindeki turnesinin devam etmektedir. Ben oyunu Hatay da izledim bizden hemen sonra Amsterdam’a gideceklerdi. Sizler için en yakın oyun tarihine de bakmaktan geri kalmadım.:)

Aşağıda linkten ,Biletix üzerinden oyunun takvimine ulaşabilirsiniz. http://www.biletix.com/etkinlik-grup/133006414/TURKIYE/tr

Ayrıca fırsat sitelerini de mutlaka takip etmenizi de öneririm, daha uygun fiyatlar bulabiliyorsunuz. ”Vay Sen misin Ben Olan” adlı bu keyifli oyun Türkiye’nin birçok ilinde tiyatro sevenlerle buluşacak..

Sizler de bizim kadar keyifli zaman geçirmek istiyorsanız; şimdiden yerlerinizi ayrımınızı öneririm. Pişman olmayacağınız, gülmenin ve sosyalliğin çok ama çok iyi geleceği bir oyun…:)

Şimdiden iyi seyirler.:)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here